Op zoek naar een leuk uitstapje in de buurt van Den Osse? Ontdek de Oosterschelde, het grootste (en natste) Nationaal Park van Nederland! Stap aan boord van de MS Onrust in Burghsluis (20 minuten rijden vanuit Den Osse) en ervaar de natuur en bezienswaardigheden rondom de Oosterschelde. Vaar langs mosselpercelen, spot zeehonden en bruinvissen, zie de Zeelandbrug en de Plompe toren en bekijk de Oosterscheldekering vanaf het water. Een onvergetelijke ervaring voor jong en oud!
Boek nuDe familie rondvaart is een hele beleving voor jong en oud en voert je langs de Zeelandbrug, Plompetoren en de Oosterscheldekering. Stap aan boord en vaar 1,5 uur met ons mee over de Oosterschelde, het grootste Nationaal Park van Nederland. Met een rondvaart over het grootste Nationaal Park van Nederland is er met de natuurrondvaart voor natuurliefhebbers enorm veel te ontdekken. Wij zorgen voor verrekijkers zodat je zelf vogels en zeehonden kunt spotten. Daarnaast worden er ook steeds vaker bruinvissen gespot, vergeet dus niet je camera mee te nemen!
Bekijk alle rondvaartenMet een divers aanbod aan verschillende soorten rondvaarten is er voor ieder wat wils! Vanaf Den Osse ben je met de auto binnen no-time in Burghsluis (gratis parkeren). Stap daar aan boord van de MS Onrust voor een unieke beleving. Boek je rondvaart eenvoudig online en vergeet je camera niet mee te nemen!