Op zoek naar een leuk uitstapje in de buurt van Goeree-Overflakkee? Vaar mee met de MS Onrust! Stap aan boord in Burghsluis (45 minuten rijden vanaf Middelharnis en 25 minuten vanaf Ouddorp). Laat je meevoeren over de Oosterschelde, het grootste (en natste) Nationaal park van Nederland. Vaar langs mosselpercelen, spot zeehonden en bruinvissen, zie de Zeelandbrug en bekijk de Oosterscheldekering vanaf het water. Een onvergetelijke ervaring voor jong en oud.
Een rondvaart boekenEen rondvaart op de Onrust is leuk en leerzaam. De schipper volgt een route langs zandbanken waar zeehonden op liggen te rusten (bij laagwater) en doet verschillende bezienswaardigheden aan. De gids vertelt je er alles over, en er zijn verrekijkers beschikbaar.
Bekijk alle rondvaartenVanaf Goeree-Overflakkee ben je binnen no-time in Burghsluis om aan boord te stappen van de MS-Onrust. Boek je rondvaart, vergeet je camera niet en stap aan boord!
Maak van de gelegenheid gebruik om meer van het eiland Schouwen-Duiveland te ontdekken. Beklim de Plompe toren, breng een bezoekje aan het Watersnoodmuseum, struin door het historische stadje Zierikzee, doe een wijnproeverij bij Wijnhoeve De Kleine Schorre, ga mosselen eten in Bruinisse of trek je wandelschoenen aan en ontdek de bossen, duinen en stranden bij Westenschouwen. Er is genoeg te bedenken voor een leuk dagje uit. Vraag ons tijdens de rondvaart gerust om tips!